• Gsm : 0553 642 98 88
  • WhatsApp: 0553 642 98 88
  • Email : bestkoltuk@gmail.com

NUBUK KUMAŞ CHESTER KÖŞE KOLTUK

bestkoltuk tasarım ve uygulama atölyesi istediğiniz ölçüde istediğiniz kumaşla zevkinize göre koltuklar yaparak mobilyalar üreterek yaşam alanlarınıza değer katıyoruz. Nubuk kumaş chester köşe koltuk 200x300 ölçülerinde olan görseldeki köşe chester koltuğumuz birinci sınıf malzeme ve işçilikle üretilmektedir. Siz isteyin biz yapalım iletişim için fiyat al seçeneğinden bize numaranızı bırakarak yapabilirsiniz.


Chester köşe koltuk takımlarını  zevkinize göre tasarlıyoruz. İstemiş olduğunuz ölçüde ve istediğiniz renk kumaşlarla üretiyoruz.

Ürünlerimizin tamamı el işçiliğidir. Ürünlerimizde kullandığımız iskelet gürgen ağacından yapılmaktadır. Ürünlerimizde kullandığımız sünger İtalyan hr 35 danste süngerdir. Evlerinize estetik katıyoruz.

Modoko Mobilyacılar bölgesinde 2006 yılından itibaren sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Best  Koltuk olarak en iyi ürünü, en iyi kalite ve en iyi fiyatta sizlere sunmaktır.

Yapmış olduğumuz ürünleri  yakından  görebilmeniz için sizleri mağazamıza davet ediyoruz. Mağazamıza gelerek kumaş seçeneklerine detaylıca bakabilir ve karar verebilirsiniz.

Siparişinizden  itibaren maksimum 15 gün içerisinde evinize ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Atölyemizi ziyaret ederek koltuk döşeme esnasında koltuklarınızın durumunu görebilirsiniz ve yapım süresinde koltuğunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. En önemlisi ise koltuklarınızı teslim aldıktan sonraki süreçte de oluşabilecek sorunlar karşısında da destek alabilirsiniz. Koltuk döşeme atölyemiz tamir öncesi ve tamir sonrası aşamalarda iletişimi sürekli açıktır. Tek yapmanız gereken aradığınızda kayıt açtırdığınız ismi bize vermeniz. Yani sadece işi alana kadar değil aldıktan sonrada hizmet veriyoruz. Koltuk takımlarınızın ve sandalyelerinizin yapım aşamasındaki resimlerini whatsapp ile görebilirsiniz.CHESTER KÖŞE KOLTUKLAR

İstenilen ölçü ve istenilen kumaş köşe koltuklar üretiyoruz.

Açıklama giriniz.


CHESTER KÖŞE KOLTUKLAR

İstenilen ölçü ve istenilen kumaş köşe koltuklar üretiyoruz.

whatsapp icon