• Gsm : 0553 642 98 88
  • WhatsApp: 0553 642 98 88
  • Email : bestkoltuk@gmail.com

GERÇEK DERİ ÖZEL ÜRETİM CHESTER KOLTUK

Gerçek deri chester koltuk, istenilen ölçü ve istenilen kumaşlarla zevkinize göre üretim yapıyoruz. Üründe kullandığımız malzemeler yaptığımız işçilik birinci sınıftır. Üretici olduğumuz için fiyat avantajınız bulunuyor, çok ciddi paralar vermenize gerek olmadan mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz, yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz. Her zaman müşteri odaklılık prensibiyle, hareket eden BESTKOLTUK uzun yıllardır modoko bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir ve etmeye devam ediyor.


Gerçek deri chester koltuk, gerçek deri chester kanepe, istenilen ölçü ve istenilen deri alternatifleriyle sizlere en güzel ürünleri üretiyoruz.

Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz iskelet birinci sınıf fırınlanmış zıvanalanmış gürgen ağacıdır, üründe kullandığımız sünger 35 dans hr italyan sünger üründe kullandığımız deriler birinci sınıf ithal dana derileridir. Yaptığımız ürünleri yakından görebilmeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz. Deri alternatiflerine yakından bakabilirsiniz.

Mobilya Tasarım ve Uygulama Merkezi,

Best Mobilya Best Koltuk Mobilyanın HER HALİ 

Evlerinizde kullandığınız koltuklarınız varsa onlarda yüz değişimide yapıyoruz, koltuklarınızın tamirinide yapıyoruz. Cilalanacak mobilyalarınız varsa onlarla ilgilide çalışmalarımız bulunuyor.

Ürün teslim süremiz İstanbul içi maksimum 15 gün.

Ürün teslim süremiz Şehir dışı üretim ve teslim süresi maksimum 20 gün.

Ürün teslim süremiz Yurt Dışı üretim ve teslim süresi maksimum 40 gün.

Fiyat ve detaylar için 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz.HAKİKİ DERİ KOLTUKLAR

İstenilen ölçü ve deri ile zevkinize göre deri koltuklarınızı üretiyoruz. Sipariş tarihinden itibaren maksimum 21 günde evinize teslim. Evinizden ölçü alınır. Ürünlerimiz birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzeme ile üretilmektedir.

Ürünlerimizin tamamında gürgen iskelet kullanılmaktadır.

Minder Yumuşaklığı isteğinize göre ayarlanır.
Her çeşit minder ve dikiş alternatifleri sizlere sunulur.

Kullanılan tüm döşemelik malzemeler 1. sınıf malzemelerdir.
Ürünlerimizin tamamında HR kalitesinde süngerler (şu anda en kalitelisidir) kullanılır.
10 seneye kadar minder çökmeleri yaşanmaz.

Baktığınız ve beğendiğiniz tüm koltuk modellerinde yataklı, sandıklı, bazalı, büyük ve küçük ölçülü düşünebilirsiniz.
Biz imalatçı firma olduğumuz için tüm modellerde resimlerde gördüğünüz koltukları değil istediğiniz özelliklerdeki koltukları alırsız..


HAKİKİ DERİ KOLTUKLAR

İstenilen ölçü ve deri ile zevkinize göre deri koltuklarınızı üretiyoruz. Sipariş tarihinden itibaren maksimum 21 günde evinize teslim. Evinizden ölçü alınır. Ürünlerimiz birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzeme ile üretilmektedir.

whatsapp icon