• Gsm : 0553 642 98 88
  • WhatsApp: 0553 642 98 88
  • Email : bestkoltuk@gmail.com

METAL TASARIM MODERN KANEPE

Resimdeki koltuk takımı en iyi malzeme ve en kaliteli işçilikle üretilmiştir. Ürünleri sizin zevkinize göre tasarlıyoruz. İstediğiniz kumaş ile koltuklarınızı üretiyoruz. Siz isteyin biz bestkoltuk olarak yapalım. Ev dekorasyonunda evlerinize estetik katmaya devam ediyoruz.


Modern koltuk takımları istenilen ölçü ve istenilen kumaşlarla zevkinize göre koltuklarınızı üretiyoruz. İstenilen ölçü ve istenilen kumaşlarla size özgü üretim yapıyoruz.

bestkoltuk olarak amacımız en iyi kalitede ürünü en iyi fiyatla sizlere ulaştırmak. 

2006 yılından itibaren Modoko mobilyacılar sitesinde üretmeye devam ediyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız iskelet gürgen ağacından.

Ürünlerimizdeki sünger kullanımımız 35 danste HR süngerdir.

Kumaşlarımız modoko markalarının en kalitelilerindendir.

 

 Modern tasarım anlayışı ile konforunuz için her detayı incelikle düşünerek Turkuaz kanepemiz tasarlanmıştır. Ergonomik tasarımıyla oturum ve sırt yapısı ile kendinizi son derece rahat hissedersiniz.   Şık görünümünün yanında, dilediğinizde yatak olabilmesi ve sandık özelliği ile de günlük hayatı son derece kolaylaştırmaktadır.KOLTUK TAKIMLARI

İstenilen ölçü ve istenilen kumaşla zevkinize göre koltuk takımları üretiyoruz. Birinci sınıf işçilik ve malzeme ile evlerinize estetik katıyoruz. İmalattan size uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Chester koltuk takımlarını  zevkinize göre tasarlıyoruz. İstemiş olduğunuz ölçüde ve istediğiniz renk kumaşlarla üretiyoruz.

Ürünlerimizin tamamı el işçiliğidir. Ürünlerimizde kullandığımız iskelet gürgen ağacından yapılmaktadır. Ürünlerimizde kullandığımız sünger İtalyan hr 35 danste süngerdir. Evlerinize estetik katıyoruz.

Modoko Mobilyacılar bölgesinde 2006 yılından itibaren sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Best  Koltuk olarak en iyi ürünü, en iyi kalite ve en iyi fiyatta sizlere sunmaktır.

Yapmış olduğumuz ürünleri  yakından  görebilmeniz için sizleri mağazamıza davet ediyoruz. Mağazamıza gelerek kumaş seçeneklerine detaylıca bakabilir ve karar verebilirsiniz.

Siparişinizden  itibaren maksimum 15 gün içerisinde evinize ürünlerinizi teslim ediyoruz.


KOLTUK TAKIMLARI

İstenilen ölçü ve istenilen kumaşla zevkinize göre koltuk takımları üretiyoruz. Birinci sınıf işçilik ve malzeme ile evlerinize estetik katıyoruz. İmalattan size uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

whatsapp icon